Přihlášení

Přihlásit
Zvýhodněná cena

Registrace nové firmy

Odesláním souhlasíte s obchodními podmínkami a ochranou osobních údajů.

Registrujte se dnes a získejte výhodné podmínky

  • Okamžitá aktivace zasílání poptávek přímo na Váš e-mail
  • Otevřený kontakt na všechny zadavatele
  • Přístup ke všem poptávkám na webu (1000+ měsíčně)
  • Nastavení profilu pro zasílání 24/7
Reference našich uživatelů
Petr, Malířské práce, Česká Lípa

“Služba je velmi jednoduchá na použití a šetří mi spoustu času při hledání nových příležitostí. Navíc mi všechny nové poptávky chodí přímo na e-mail, což je skvělé. Díky NejStav.cz jsem si rozšířil klientelu o 4 zákazníky během prvního měsíce používání.”

Petr, Malířské práce, Česká Lípa
Jan, Podlahové práce, okres Zlín

“Jsem pokladač podlah už přes 10 let a nikdy jsem neměl tolik práce jako teď s NejStav.cz. Je to rychlé, jednoduché a efektivní. Díky e-mailovým upozorněním nemusím neustále sledovat web a mohu se soustředit na svou práci. Služba mi pomohla najít několik dlouhodobých klientů, což je pro mě velký bonus.”

Jan, Podlahové práce, okres Zlín
Karel, Instalatérská činnost, Olomouc

“V mé profesi je důležité rychle reagovat na nové příležitosti. NejStav.cz mi umožňuje získat přístup k poptávkám, o kterých bych se jinak nedozvěděl. Služba je jednoduchá na použití a velmi efektivní. Díky e-mailovým upozorněním jsem vždy v obraze.”

Karel, Instalatérská činnost, Olomouc

NejStav.cz NejStav.cz je platforma, která byla vytvořena pro stavební firmy, podnikatele a živnostníky. Nabízíme 1000+ zajímavých a ověřených stavebních příležitostí každý měsíc a jsme hrdí na naši schopnost podporovat růst a rozvoj firem. Naše služba je navržena tak, aby usnadnila proces hledání zakázek, a zároveň poskytla nástroje a podporu, které potřebujete k dosažení úspěchu.

Partnerská služba